Etapy rozwoju

Small Business System to nowoczesne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Głównym profilem naszej działalności jest obsługa informatyczna przedsiębiorstw z sektora MŚP. Za cel stawiamy sobie przede wszystkim jakość i innowacyjność proponowanych rozwiązań.

HTML5 / CSS3
jQuery
PHP / MYSQL
PHOTOSHOP
E-Marketing

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą prowadzić efektywną sprzedaż za pośrednictwem sieci internetowej. Dzięki E-sklepowi nie tylko obniżysz koszty swojej działalności i szybko dotrzesz z ofertą do potencjalnych klientów, ale też poprawisz wizerunek przedsiębiorstwa. Firma Smal Business System zaprojektuje dla Twojej Firmy idealny sklep internetowy. Nie czekaj, już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Dedykowane aplikacje internetowe

Dynamiczny rozwój rynku internetowego skłonił Small Business System do podejmowania działań ściśle odpowiadającym indywidualnym potrzebom naszych kontrahentów. Wychodząc naprzeciw tym zmianom poszerzyliśmy naszą ofertę o aplikacje dedykowane , które tworzymy z myślą o specjalnych życzeniach i preferencjach klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć aplikacje dzięki której udoskonalisz procesy biznesowe w Twojej firmie, oraz zintegrujesz ją z obecnym systemem, dzięki czemu będziesz mógł wymieniać dane z innymi już używanymi aplikacjami.

Hosting kolokacja, wirtualizacja zasobów informatycznych

Wybór serwera na którym zostanie umieszczona oferta Twojej firmy jest niezwykle istotny ponieważ odpowiada on nie tylko za prawidłowe funkcjonowanie strony WWW, ale też za szybkość połączenia. Oferowany przez Smal Business System hosting charakteryzuje się wysokim standardem, oraz rozbudowanym systemem zabezpieczeń. Nasze pakiety hostingowe to wygodne i proste rozwiązania w zakresie utrzymania stron internetowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

E-learning

Obecnie innowacyjne technologie informacyjne odgrywają coraz większą rolę w procesie kształcenia, a E-learning jest jedną z najszybciej rozwijających się form edukacji. W ramach e-learningu  Small Business System oferuje wdrożenia platform e-learning, przygotowanie materiałów dydaktycznych, tworzenie kursów e-learning oraz szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb twojego przedsiębiorstwa.

Systemy B2B,B2C-integracja rozwiązań

Small Business System oferuje wdrażanie systemów B2B oraz B2C, dzięki którym Twoja firma zwiększy jakość oraz dostępność oferowanych usług. Proponowane przez nas rozwiązania pomagają wielu firmom odnosić sukcesy na rynku i poszerzać segment lojalnych klientów. Platformy B2B i B2C stanowią idealne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie funkcjonalność urządzeń oraz dobrą komunikację z klientem.

Systemy M2M

Systemy M2M odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa ponieważ odpowiadają za komunikację pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. Zaletą M2M jest ich mobilność oraz niezależność od lokalizacji. Small Business System zapewni Twojej Firmie kompleksową obsługę w zakresie wprowadzania nowoczesnych systemów M2M, dzięki którym nie tylko usprawnisz funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa ale też zwiększysz jego prestiż na rynku.

Aplikacje mobilne

W obecnych czasach urządzenia mobilne bardzo często są narzędziami naszej pracy, a aplikacje mobilne stały się jednymi z najbardziej popularnych narzędzi marketingowych. Small Bussines System posiada bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych, a nasi programiści zawsze dokładają wszelkich starań, aby oprogramowania cechowały się intuicyjnością, niezawodnością i elegancją. W razie potrzeby, przeprowadzimy szkolenia, dzięki którym Twoi pracownicy dowiedzą się jak w optymalny sposób posługiwać się aplikacją.

E-rekrutacja

Wiemy że sukces firmy, leży w rękach jej pracowników, dlatego też chcemy pomóc Ci w tym niezwykle trudnym procesie doboru odpowiedniego personelu. Opracowana przez Smal Business System platforma rekrutacji pracowników wspiera łatwe zarządzanie całym procesem od ogłoszenia przez nadsyłanie zgłoszeń po selekcję i wybór najlepszych kandydatów. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.

Pomożemy Ci !

Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów IT i odpowiedniemu zapleczu informatycznemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających projektów i zagwarantować ich poprawne wykonanie i wdrożenie. Stawiamy na profesjonalizm i minimalizm, wychodząc z założenia iż najprostsze rozwiązania są zwykle najbardziej wydajne i efektywne.

Skontaktuj się z nami !