Nasi klienci poprzez współpracę z nami zyskuję pełną obsługę informatyczną obejmującą pomoc techniczną jak i technologiczną wdrażanych przez nas rozwiązań. Proponujemy Państwu między innymi

KOLOKACJA

 Lokując u nas swoje serwery uzyskują Państwo:
szybkie i stabilne łącze internetowe, dzięki temu zniwelowana zostanie możliwość awarii wywołanych nagłym, nieplanowanym odłączeniem internetu czy utratą łącza. Jako wyspecjalizowana firma wyposażeni jesteśmy w narzędzia, które nawet w przypadku utraty łącza pozwolą na sprawną i nieprzerwaną pracę serwerów
szybkie usuwani awarii – w przypadku awarii Państwa serwera oferujemy Państwu szybkę jego naprawę. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz odpowiednio przystosowanych do tego pomieszczeniach mamy możliwość dostępu do serwerów o każdej porze. Nasze serwerownie wyposażone są w dodatkowe źródła zasilania dzięki czemu nawet w przypadku awarii i braku prądu elektrycznego zapewnimy działania Państwa serwerów.
odpowiedni przystosowane pomieszczenia – nasza serwerownia wyposażona jest w niezbędny sprzęt wentylacyjny oraz chłodzący. Pomieszczenie, w którym znajdują się serwery zostało specjalnie przystosowane tak aby zapewnić bezpieczeństwo i optymalne warunki do działania dla znajdującego się tam sprzętu.

Systemy B2B, B2C

Mamy do zaoferowania Państwu dedykowane aplikacje webowe pozwalające na wdrażanie w firmie system Business to Business oraz Business to Consumer. Posiadamy bogate doświadczenie we wdrażaniu systemów B2B u naszych dotychczasowych klientów.

Nasze aplikacje to rozwiązania indywidualne odpowiadające potrzebom naszych klientów. Dzięki czemu produkt, który oferujemy to kompleksowy system dopasowany do rynku na jakim działa nasz klient.

Wdrażane przez nas systemy B2B zaowocowały długoletnią współpracą z naszymi klientami, którzy wracają do nas po kolejne rozwiązania. Oferujemy Państwu aplikacje mobilne służące jako narzędzia ułatwiające prace oraz służące działaniom marketingowym.

Oprogramowanie ERP

Oferujemy Państwu dostosowywanie wewnętrznych funkcjonalności oprogramowania ERP do spełniania przez nich określonej funkcji i zdań realizowanych przez Państwa przedsiębiorstwo. Oferujemy Państwu łączenie wdrażanych oprogramowań ERP z funkcjonującymi w Państwa przedsiębiorstwach systemami zewnętrznymi.

Nasza oferta obejmuje również kreowanie nowych połączeń oprogramowania ERP z innymi systemami zewnętrznymi przez co Państwa firma będzie mogła ciągle się rozwijać. W ramach naszych usług możemy dla Państwa połączyć wiele systemów nie zależnie od tego w jakiej technologii i architekturze zostały wykonane.

Zajmujemy się wieloma systemami ERP a nasz oferta nie jest ograniczona. Oferujemy dobieranie rozwiązań uwzględniających potrzeby naszych klientów, obecnie wdrażany lub już wdrożony przez nich system ERP oraz systemy własne. Dzięki temu każdy klient będzie mógł uzyskać rozwiązanie „szyte na miarę” jego potrzeb.