Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów IT i odpowiedniemu zapleczu informatycznemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających projektów i zagwarantować ich poprawne wykonanie i wdrożenie. Stawiamy na profesjonalizm i minimalizm, wychodząc z założenia iż najprostsze rozwiązania są zwykle najbardziej wydajne i efektywne.

Serwisy internetowe

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem mamy świadomość tego, że na sukces przedsiębiorstwa wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest prawidłowo wykonana i dopracowana w każdym detalu strona internetowa. Tworząc rozwiązania dla naszych klientów skupiamy się na innowacyjnych rozwiązaniach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nasze działania rozpoczynamy od dokładnego zbadania potrzeb klienta oraz przeanalizowania grupy i potrzeb odbiorców końcowych.

Sklepy internetowe

Sklepy Internetowe to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy są nastawieni na prowadzenie efektywnej sprzedaży za pośrednictwem internetu. Jest to rozwiązanie, które obniży koszty Państwa działalności oraz pozwoli na pozyskanie nowych klientów. Korzystanie z rozwiązania jakim jest sklep internetowy poprawi Państwa pozycję na rynku oraz podbuduje wizerunek Państwa przedsiębiorstwa jako nowoczesnego otwartego na nowe technologie i rozwiązania.

Pozycjonowanie

jest to jedno z najnowocześniejszych oraz najtańszych rozwiązań służących promowaniu stron internetowych. Dzięki wykorzystaniu technik SEO oraz doborze odpowiednich słów kluczowych zapewnimy Państwa stronie korzystną pozycję w przeglądarce, dzięki czemu klienci będą mogli trafić do Państwa w łatwy sposób.

Web usability

Umiejętne wyróżnianie ważnych elementów strony a także odpowiednie odstępy, marginesy, rozmiary elementów i ich kolorystyka pozwalają odwiedzającemu stronę znaleźć informacje szybko i efektywnie. Web usability czyli użyteczność serwisów to zbiór czynników decydujący o efektywności serwisu, jego ergonomii ,intuicyjności oraz łatwości obsługi

serwisy internetowe

Copywriting

W ramach usługi copywriting zajmujemy się opracowywaniem treści stron WWW, ogłoszeń, artykułów sponsorowanych czy opisów produktów sprzedawanych w sklepie internetowym. Tworząc teksty ściśle współpracujemy z naszym Klientem tak aby móc stworzyć produkt, który będzie kompleksową odpowiedzią na jego oczekiwania.