Kilka słów ... o nas

Doświadczenie, determinacja i profesjonalizm - to nas wyróżnia.

Jesteśmy Przedsiębiorstwem działającym w obszarze wysokich technologii. Zajmujemy się pracami B+R, tworzymy prototypy urządzeń według zlecenia Klienta od koncepcji po gotowy produkt. Zajmujemy się robotyzacja i automatyzacją procesów, wspieramy klientów i pomagamy im we wdrożeniach GOZ.

Posiadamy zgrany i doświadczony zespół który sprosta każdemu wyzwaniu.

Jak zacząć ...

 Jesteśmy małym acz prężnym przedsiębiorstwem skupiamy się na fundamentalnych i podstawowych wartościach którymi kierujemy się od samego początku. Zawsze staramy się pomóc i doradzić Klientowi w sprawie w jakiej się do nas zwróci. Działamy w wielu obszarach i na wielu płaszczyznach, lubimy wyzwania i nietuzinkowe zlecenia. Wyróżniamy się kreatywnością i świeżym podejściem do każdego problemu.

Nasza praca ...

Specjalizujemy się w różnego rodzaju technologiach, działamy w wielu branżach w których zastosowanie mają rozwiązania elektroniczne, informatyczne, programowe. Wspieramy Klientów w automatyzacji i robotyzacji, wdrożeniach systemów klasy ERP, przygotowaniu i opracowywaniu rozwiązań szytych na miarę w zakresie oprogramowania. Tworzymy produkty począwszy od koncepcji Klienta to fizyczną jej manifestację. Zajmujemy się optymalizacją procesów, wdrażamy i audytujemy GOZ, tworzymy rozwiązania w oparciu o technologie z zakresu IT, IoT, Smart, Przemysłu 4.0, w naszych prototypach wykorzystujemy technologie wspierające szybkie prototypownie, druk 3D i Ai. Posiadamy niezbędny park maszynowy i wykwalifikowany zespół.

Bez barier ...

Dla nas bariery są codziennością, gdyż co dzień stajemy przed nimi i staramy się je pokonać, znaleźć rozwiązanie, obejście problemu, często mało standardowe, za to bardzo kreatywne. Pracujemy z Klientami którzy mają rożne potrzeby, by rozwiązać ich problemy zawsze staramy niejako "wejść" w skórę Klienta. Dzięki temu w pełni rozumiemy problemy i potrzeby jakimi się kieruje, zaś to pozwala nam tworzyć dopasowane produkty do oczekiwań. Wykorzystując nowoczesne technologie skracamy czas do niezbędnego minimum przy realizacji naszych zleceń, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.


Zapraszamy do subskrycji

    To najszybszy sposób uzyskania aktualnych informacji